Alkan ile Özçelik danışıklı dövüş mü yapıyor?.. Vehbi KAYA-HERGÜN MEDYA

Ekim 30, 2017 tarihinde tarafından  
Vehbi KAYA-HERGÜN MEDYA kategorisinde yayımlanmıştır.

Antalya’da Esnaf Odaları seçimleri 2018 Ocak ayında başlıyor.

Adaylar yine ayını isimler yine aynı.

Büyük çekişmelerin yaşanacağı odalarda ise yarış beklenenin aksine daha çetin geçeceğe benziyor. işin enteresan olan kısmı ise başkanlar aynı adaylar aynı olması.

ADAYLAR ANLAŞMALI MI?

Büyük Çekişmenin yaşandığı Antalya şoförler odasında adaylar yine değişmedi.

Mevcut oda başkanı Mehmet Ali Alkan ve her dönemin aday olan Niyazi Özçelik. 

Bu iki sanki danışıklı dövüş yapıyorlarmış gibi algı oluşmaya başladı. Odaya bağlı esnaflar arasında konuşmalara bakıldığında sanki her iki aday arasında gizili anlaşma var gibi izlemim doğuyor.

BENDE KANAATİMİ VE İZLENİMLERİMİ DAHA AÇIK YAZAYIM.

Mehmet Ali Alkan ve Niyazi Özçelik her secim döneminde bu vazgeçilmez İkili danışıklı dövüş yapıyorlar. böylece başka aday olmak isteyenlerin önünü kesiyorlar!!!

 Bu kanaate varmamdaki en büyük etken, adayların çalışmaları ve esnaf ile yaptığım sohbetlerden ortaya çıkıyor. Odaya kayıtlı esnaf mevcut başkandan memmun değil, aynı şeklide diğer adaya da güvenmiyorlar “yukarı tükürsek bıyık, aşağı tükürsen sakal “  her dönem adaylar aynı, sözler aynı. Vaadiler aynı, yeni yüzün gelmesi lazım. Biri yirmi yıldır başkan koltuğunda sanki yapışmış, aynı şeklinde Niyazi beyde her dönem çıkıyor, bende adayım diyor. şeklinden tepki vermekte.

ESNAF ÜZERİNDE BASKI VAR.

Bazı esnafa resim çektirelim dedim! Yahu adamların belediyeler ile araları iyi durağa baskı uygularlar demekten kendilerini alamıyorlar…

Dün paytoncuya karşı olanlar bugün paytonun tekeri olmuşlar.

Ofisime gelip sorunlarının çözüme kavuşması konusunda haber yaparak yardımcı olmamı isteyenler hatta şahsıma ve www.hergunmedya.com a methiyeler düzenler bakıyorsun bugün Mehmet Ali Alkan ile el ense yapmakta olduklarını görüyorum. Bu zatı muhteremler daha düne kadar paytoncuya etmedikleri hakaret bırakmadıkları gibi  söylemedikleri söz bırakmamışlar  paytoncunun ekmekleriye oynağını   söylüyorlardı………… Adama sormazlar mı ?  Dün başka türkü söylüyordunuz bugün kol kola yürüyorsunuz?  Paytoncu ile el ense yapmaktasınız? Sadece yazıklar olsun size!!!!  Siz değimliydiniz bana belge ve bilgi  verenler…..

ALKAN’A AKP’DEN SİYASİ DESTEK BÜYÜK ..

Çevresinde Sosyal demokrat olarak bilinen Mevcut başkan Mehmet Ali Alkan AKP’ye sırtını dayamış durumda. Aynı şekilde birlik başkanı Adlıhan Dere’den de zoraki de olsa destek görmekte. Bunun yanı sıra özelikle AKP’li belediye başkanları ile dirsek temas halinde. Sadece belediye başkanları değil bürokrasiden de desek alıyor, kahvaltıda buluşuyorlar. Bu çalışmaları sosyal medyadan çarşaf çarşaf yayınlayarak kendince güç gösterisinde bulunuyor.

BOŞU BOŞUNA GİDEN NİYAZİ. “NİYAZİ OLACAK”

Her dönemin adayı Niyazi çelikte boş durmuyorum dercesine tıpkı paytoncu gibi her gün bir kaç durak ve kamyoncunun yanı sıra belediye başkanların. Siyasi partilere giderek destek istiyor en son ziyareti de AKP Antalya il başkanı Rıza Sümer oldu.

Velhasıl kelam….

Aslında yaşananlara bakıldığında sanki çadır tiyatrosunu oynanıyor!!!

 Esnaf seyirci.

Figüran çok.

Paytoncu, Öz -çelik el ele esnaf mutlu yarınlara………………….

Not..

Taksi kralı kim?

Hangi taksi durakları kendilerine ve yakınlarına peşkeş çekiliyor?

Duraklara nasıl taksi yerleştiriliyor?  Bu uygulamadan ne kadar getirim sağlanıyor?

 Bu iddiaları  İlerleyen günlerde siz okurlarımla paylaşacağım…

www.hergunmedya.com

 

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari