ANTALYA’NIN EN GÜZEL KÖŞELERİ…

Ekim 28, 2017 tarihinde tarafından  
TAKDİM YAZISI kategorisinde yayımlanmıştır.

İlk defa 14 Mayıs 2009 tarihinde “BU HABER HİÇ ESKİMEYECEK” kategorisinde, Hüseyin SOYDABAŞ tarafından kaleme alınan “ASRIN KAYMAKAMI OLMAK VEYA YARGILANMAK” başlıklı yazı ile Kemer Halkının karşısına çıktık ve herkesin duygularını yazarak veya yorum yaparak paylaştığı bir site olduk.

Kimler yazı yazmadı veya yorum yapmadı ki…

Son yazımız ise 03 Haziran 2010 tarihli. “ÜSTADIN KALEMİNDEN” kategorisinde Sayın Burhan ÖZBEY tarafından kaleme alınmış bulunan “KÖMÜR KARASI VİCDAN KARASI” isimli yazı.

Bu defa 29 Ekim 2017 tarihi itibariyle yine karşınızdayız.

Kemer’in Yerel Gazete veya İnternet Sitesi yoluyla, hatta Facebook Kanalı vasıtasıyla sizlere haber ulaştıran birçok iletişim kanalı varken bu siteyi sizlerin görüşlerinize sunmamızın bir tek sebebi var.

Kemer artık fiziki olarak bağlı olduğu Antalya’ya yönetimsel olarak da bağlı ve bu da Kemer Yaşayanlarına daha kaliteli bir yaşam için “Antalya’dan da haberdar olmak” mecburiyetini getiriyor.

Biz bu mecburiyetin haber kısmından daha çok köşe yazarlarının görüş ve yorumlarını sizlere ulaştırarak onlardan ve fikirlerinden haberdar olmanıza yardımcı olacağız.

Tabii ki onlar buna müsaade ettiği sürece…

İlk aşamada düşüncemiz onların gazete ve sitelerinde yayımladığı yazılarını ilk günlerinden sonra veya Facebook da paylaşırlarsa paylaştığı an itibariyle yazar adına göre alfabetik sıra ile sizlere sunmak…

Bu suç mudur onu bile bilmiyoruz. Ama mümkün olduğu kadar birebir görüşerek veya yazışarak izin almaya çalışacağız. Kendi yazılarını siz değerli Kemer Halkı’na bu site kanalı ile ulaştırmak istemeyenler olursa tabii ki kendilerinden özür dileyecek ve yazısını kaldıracağız. Bu konuda emek ve kararlarına sonuna kadar saygılıyız…

Yerel Basın olarak Antalya bir derya ve her görüşten etkileşeceğiniz yazar ve yorumcular var. Siyasi, ekonomik, sanat, spor, sağlık ve yaşama dair yazıları hem Antalya hem de tüm Türkiye’nin gündemi niteliğinde. ..

Bu gazetelerin birçoğunu yıllardır ücreti mukabili alarak, ulaşamadıklarımızı ise vaktimiz oldukça internet siteleri üzerinden okuyor ve Antalya’dan haberdar oluyoruz.

Okuyamayanlar inanın ki çok şey kaçırıyorlar ve Antalya’dan bihaber oluyorlar…

NOT: Geçmiş yazılarımızın bir çoğunu karantinaya aldık. Güncel olanları tekrar sayfalarına aktaracağız.

Bu vesileyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlar, her şeyden haberdar olabilmeniz dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız…

ekemerblog

 

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari