Az ötede oynayın… Teslime TOSUN-İLERİ GAZETESİ

Ekim 30, 2017 tarihinde tarafından  
Teslime TOSUN-İLERİ GAZETESİ kategorisinde yayımlanmıştır.

Arkadaşlar buradan ilan ediyorum. Bir daha kim yaparsa vallahi engelleyeceğim haberiniz olsun.

Olay şudur. Vatandaşımız kendisi a partisi, b partisinde herhangi bir görevi var veya siyasi beklentisi var. Kendisine bir şablon hazırlamış. Kendi fotoğrafını, mensubu bulunduğu partinin amblemi veya ona benzer şeyler.

Ben sosyal medyada kendi sayfamda bir şey paylaşıyorum. Mesela Cumhuriyet Bayramı kutlaması paylaşıyorum. Veya ne bileyim çıkmışım dağlara güzel bir kare paylaşıyorum. İsteyen benim gördüğüm o güzellikleri benim gözümden görsünler diye. Bu kasaba politikacısı uyanıklığı içinde olan irili ufaklı siyaset heveslileri bu paylaşımımın, yorum yap bölümünden altına kendi şablonlarını yapıştırıyor ve benim listemdeki tüm arkadaşlarımın görmesini sağlamaya çalışıyorlar

Eyy kendisine siyasette yer edinmek isteyen değerli arkadaşlarım, abilerim, ablalarım. Benim sayfam senin reklam sayfan değildir. Sevdiğim, saydığım insanlar var. Engellemek istemiyorum ama bunu yapmanızı da hoş karşılamıyorum.

Yapacaksan sosyal medyada reklam, benim sayfama dadanma, kendi sayfanda ne yapmak istiyorsan yap.

Ben bu güne kadar tek dokunulmazım ve kutsalım olan Atatürk düşmanları, Peygamber efendimize ve dinimize ağır  eleştirilerde bulunanlar, küfür içerikli paylaşımda bulunanları engelledim. Herkesin siyasi görüşüne saygı duydum. Siyaset yüzünden kimseyi engellemedim.

Arkadaş listemde her görüşten insanlar vardır. Uç noktalardaki sol görüşlüler, sağ görüşlüler, AK Parti gönüllüleri, CHP’liler, MHP’liler ve bir sürü atraksiyonda olan insanlar vardır. Hiç birisine bu güne kadar en ufak bir itirazım olmadı, olmaz da.

 

Ama bu kendisini uyanık zanneden kasaba politikacılarına artık tahammül göstermeyeceğim. Buradan o kişilere sesleniyorum “İyi niyetimi suistimal ediyorsun, sayfamı kötüye kullanıyorsun, arkadaşlarıma reklam yapacağım diye beni kullanıyorsun. Yapma!

Bu nedenle kısa ve öz yoldan söylüyorum. Hangi parti olursa olsun, “Az ötede oynayın”

www.ilerigazetem.com

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari